Leveling systém

Nivelačný systém na dlažbu a obklad značky INCERAM LEVELING SYSTEM patrí medzi vynikajúce pomôcky pri obkladaní kúpeľne či dláždení podláh. Skladá sa z troch nivelačných pomôcok – spony, kliny a kliešte. Pokládku dlažby či obkladov musíte začať so sponami. Nivelačné spony jednoducho vložíte pod dlažbu alebo obklady. Spony umiestňujte ku krajom, v prípade väčších formátov aj do stredov dlažieb a obkladov. Nebojte sa pri väčších formátoch použiť v stredoch aj viacero spôn. Zabudnite na staré krížiky na obkladanie, siahnite po týchto moderných pomôckach nivelácie.

Vďaka jednoduchému systému dokáže s nivelačným systémom na obklady a dlažby značky INCERAM LEVELING SYSTEM pracovať nielen profesionálny obkladač, ale aj laik, ktorý si chce obložiť kúpeľňu či vydláždiť terasu svojpomocne. Pokiaľ spony umiestnite pod dlažbu alebo obklad, môžete vložiť do každej spony plastové kliny – ďalšia nevyhnutná nivelačná pomôcka v systéme leveling. Vďaka vrúbkovanému povrchu klinov sú spony fixované počas celého procesu tvrdnutia lepidla. Vyrovnávacie kliny môžete následne používať aj opakovane pri ďalších pokládkach. Nivelačná spona je určená iba na jedno použitie. Položiť dlažbu či obklad s leveling systémom je skutočne veľmi jednoduché.

Leveling systém

Podkategórie

  • Spony na dlažbu a obklad

    Leveling systém značky INCERAM pozostáva z troch nivelačných pomôcok – spony, kliny a kliešte. Spolu tvoria dokonalý vyrovnávací a nivelačný systém pre dlažby alebo obklady. Spony na dlažbu alebo obklad zo systému leveling slúžia na precízne a rovné uloženie dlažieb a obkladov. Ide o náhradu za klasické krížiky na dlažbu. Leveling spony urýchľujú celkový proces obkladania či dláždenia a sú vhodné nielen pre profesionálnych obkladačov, ale dokáže s nimi pracovať aj laik vďaka veľmi jednoduchému systému.

  • Kliny na dlažbu a obklad

    Leveling systém značky INCERAM pozostáva z troch nivelačných pomôcok – spony, kliny a kliešte. Spolu tvoria dokonalý vyrovnávací a nivelačný systém pre dlažby alebo obklady. Kliny na dlažbu alebo obklad zo systému leveling slúžia na precízne a rovné uloženie dlažieb a obkladov. Ide o náhradu za klasické krížiky na dlažbu. Vyrovnávacie kliny urýchľujú celkový proces obkladania či dláždenia a sú vhodné nielen pre profesionálnych obkladačov, ale dokáže s nimi pracovať aj laik vďaka veľmi jednoduchému systému.

  • Kliešte na spony

    Leveling systém značky INCERAM pozostáva z troch nivelačných pomôcok – spony, kliny a kliešte. Spolu tvoria dokonalý vyrovnávací a nivelačný systém pre dlažby alebo obklady. Kliešte na spony zo systému leveling slúžia na precízne a rovné uloženie dlažieb a obkladov. Ide o náhradu za klasické krížiky na dlažbu. Nivelačné kliešte urýchľujú celkový proces obkladania či dláždenia a sú vhodné nielen pre profesionálnych obkladačov, ale dokáže s nimi pracovať aj laik vďaka veľmi jednoduchému systému.

Aktívne filtre