Vytvorte si kúpeľňu svojich snov s profesionálnym návrhom kúpeľne na mieru. Ponúkame komplexné služby návrhov kúpeľní, ktoré zahŕňajú všetko od počiatočných konzultácií až po konečnú realizáciu. Pokiaľ to máte k nám ďaleko, vytvoríme vám návrh kúpeľne na diaľku na základe vyplneného formuláru. S našimi odborníkmi preberiete vaše predstavy a požiadavky, aby sme vytvorili vizualizáciu kúpeľne presne podľa vašich potrieb. Poradíme vám s výberom obkladov, dlažieb aj celkového vybavenia kúpeľne. Nemusíte sledovať aktuálne trendy, najnovšie technológie, vychytávky do kúpeľne či technické špecifikácie. Naši odborníci vám poriadia s výberom sprchového kútu, vane, umývadla, batérií alebo toalety. Urobte prvý krok k vašej vysnívanej kúpeľni a napíšte nám!

Profesionálny návrh kúpeľne môžete získať úplne ZADARMO v prípade, ak si na základe 3D vizualizácie u nás dlažby a obklady následne objednáte.

Vizualizácia kúpeľne je spoplatená sumou 48 € s DPH, ktorá vám bude následne v záväznej objednávke odpočítaná formou zľavy.

Cena zahŕňa úvodnú konzultáciu, odborné a technické poradenstvo, vytvorenie 3D vizualizácie kúpeľne na mieru a následné zapracovanie 3 úprav.

Spolu s návrhom kúpeľne získate cenovú ponuku na kompletné vybavenie kúpeľne, ktoré bude vo vizualizácii kúpeľne navrhnuté.

Návrh kúpeľne spracujeme a odošleme na vami uvedenú e-mailovú adresu do 3 pracovných dní od obdržania všetkých potrebných podkladov.

K vytvoreniu návrhu kúpeľne budeme potrebovať nákres pôdorysu miestnosti s rozmermi stien, výšku miestnosti, pri podkrovnej kúpeľni aj nákres skosenia stropu s rozmerom skosenia. V pôdoryse je potrebné zakresliť aj okná, dvere, primúrovky, pulty, priečky, niky – ich rozmery aj vzdialenosti od rohov, pri oknách aj výšky parapetov. Okrem uvedeného je potrebné zamerať a zakresliť aj prívody vody a odpady, približné rozmiestnenie vybavenia kúpeľne. To, ako postupovať vám prezradí formulár pre vytvorenie návrhu kúpeľne, ktorý nám môžete vyplnený poslať na deskot@deskot.sk.

Návrhy kúpeľní pre našich zákazníkov:

Návrh podkrovnej kúpeľne

Podkrovná kúpeľňa: Retro vs. moderný štýl v kúpeľni

Tento návrh kúpeľne dokonale spája funkčnosť a estetiku, pričom každý detail bol premyslene zvolený tak, aby vytváral harmonický a pohodlný priestor. Podkrovná kúpeľňa je navrhnutá tak, aby ponúkala dostatok úložného priestoru, praktické riešenia a zároveň vyzerala štýlovo a moderne. Kombinácia prírodných materiálov, moderných aj retro prvkov a kvalitných doplnkov zaručuje, že kúpeľňa bude nielen krásna, ale aj funkčná po mnoho rokov. Táto kúpeľňa s rozlohou 10 m² je navrhnutá s dôrazom na detail a kvalitné materiály.

Návrh bielej kúpeľne s drevom

Biela kúpeľňa s drevom: Moderný dizajn s nádychom tepla

Návrh kúpeľne, ktorý sme pripravili pre nášho zákazníka, je perfektnou kombináciou funkčnosti a estetiky, ktorá vytvára moderný a príjemný priestor o rozlohe približne 5 m². Celkový dizajn navrhnutej kúpeľne harmonicky spája prírodné materiály a moderné prvky, čím vytvára priestor, ktorý je nielen esteticky príjemný, ale aj plne funkčný. Výsledkom je biela kúpeľňa s drevom, ktorá ponúka pocit luxusu a pohodlia, pričom zostáva praktická a ľahko udržiavateľná. Tento návrh kúpeľne dokonale vystihuje potreby a vkus zákazníka, vytvárajúc kúpeľňu, ktorá bude obľúbeným miestom pre relax a regeneráciu.

Návrh mramorovej kúpeľne

Mramorová kúpeľňa: Nadčasová krása pre váš domov

Táto mramorová kúpeľňa spája luxusné materiály, ako je leštený obklad s výrazným zlatým žilovaním, so starostlivo vybranými zlatými doplnkami. Tieto prvky spolu vytvárajú harmonický a elegantný priestor, ktorý je nielen vizuálne atraktívny, ale aj vysoko funkčný. Cieľom bolo vytvoriť mramorovú kúpeľňu, ktorá ponúka maximálny komfort a štýl v obmedzenom priestore, pričom každá súčasť je starostlivo premyslená a integrovaná do celkového dizajnu. Navrhli sme elegantnú kúpeľňu s rozlohou 5 m², ktorá kombinuje luxusné materiály a praktické riešenia na maximalizáciu priestoru a funkčnosti.

Návrh úzkej kúpeľne

Úzka kúpeľňa: Nápady pre maximálne využitie priestoru

Celkový návrh tejto úzkej kúpeľne sa zameral na vytvorenie harmonického a funkčného priestoru, ktorý je nielen esteticky príjemný, ale aj praktický na každodenné použitie. Béžové dlaždice na podlahe aj stene, zlaté akcenty a minimalistické prvky spoločne vytvárajú kúpeľňu, ktorá pôsobí luxusne a priestranne napriek jej rozmerom. Naším cieľom bolo maximálne využiť každý centimeter dostupného priestoru a zároveň zabezpečiť, aby bola úzka kúpeľňa pohodlná a štýlová. V tomto prípade sme navrhovali kúpeľňu, ktorá má dĺžku 3 metre a šírku 1 meter, pričom sme sa zamerali na maximálne využitie priestoru, estetiku a praktickosť v úzkom priestore.

Návrh terrazzo kúpeľne

Terrazzo kúpeľňa: Trend, ktorý nevyjde z módy

Terrazzo kúpeľňa, ktorú sme v tomto prípade navrhli, spája moderné prvky a luxusné detaily, aby spolu vytvorili harmonický a esteticky príjemný priestor. Celkový dizajn tejto kúpeľne je premyslene vytvorený s dôrazom na detaily a funkčnosť. Béžové terrazzo dlaždice s matným povrchom vytvárajú príjemnú a neutrálnu základňu, ktorá umožňuje zlatým doplnkom vyniknúť a dodáva priestoru nádych luxusu. Kombinácia týchto prvkov vytvára harmonický a vizuálne príjemný priestor, ktorý je nielen esteticky atraktívny, ale aj praktický a pohodlný na každodenné používanie. Naši zákazníci sa tak môžu tešiť na každodenné rituály v tejto krásne navrhnutej terrazzo kúpeľni, ktorá kombinuje komfort a luxus.

Návrh malej kúpeľne s vaňou

Malá kúpeľňa s vaňou: Efektívne využitie priestoru

Pre nášho zákazníka sme mali navrhnúť kúpeľňu so zameraním na luxusný dizajn a funkčnosť, aj keď má len približne 5 m². Podmienky boli stanovené jasne – malá kúpeľňa s vaňou. Tento návrh kúpeľne je skvelou kombináciou luxusu, elegancie a funkčnosti. Imitácia mramoru, voľne stojaca vaňa, zlaté doplnky a rastliny vytvárajú priestor, ktorý je nielen vizuálne atraktívny, ale aj praktický a pohodlný. S touto malou kúpeľňou s vaňou sa náš zákazník môže tešiť na relaxačné chvíle vo svojom domove.

Návrh kúpeľne so sprchovým kútom

Kúpeľňa so sprchovým kútom: Funkčnosť a elegancia v jednom

Pre nášho zákazníka sme navrhovali kúpeľňu s rozlohou 5 m², ktorá sa vyznačuje elegantným a moderným talianskym dizajnom. Podmienkou bolo, aby bola táto kúpeľňa so sprchovým kútom. Tento návrh kúpeľne je dôkazom, že aj na malom priestore sa dá vytvoriť luxusný a štýlový interiér. Vďaka premyslenému usporiadaniu a starostlivému výberu materiálov a doplnkov sa nám podarilo vytvoriť kúpeľňu, ktorá je nielen praktická, ale aj esteticky príjemná. Naši zákazníci sa tak môžu tešiť na pohodlné a príjemné chvíle strávené vo svojej novej kúpeľni so sprchovým kútom.