DODACIE TERMÍNY


Dostupnosť každého tovaru nájdete v detaile produktu. Tam vidíte nielen dostupnosť – či je tovar skladom alebo na objednávku, ale v prípade, ak je položka skladom, vidíte aj celkové dostupné množstvo tovaru. Zároveň si môžete všimnúť, že dlažby a obklady, ktoré sú skladom majú definovanú tonalitu a kaliber.

 

TOVAR SKLADOM


V prípade, ak je tovar skladom v požadovanom množstve, tovar Vám vieme doručiť do 3 pracovných dní od uskutočnenia objednávky, prípadne si tovar viete vyzdvihnúť aj osobne na našom centrálnom sklade po dohode s našou zákazníckou podporou. Aby ste si však tovar mohli prevziať, musíte ho zaplatiť bezhotovostne cez online platobnú bránu.


Tovar odosielame spravidla ďalší pracovný deň po prijatí objednávky. Objednávku by ste tak mali mať na mieste doručenia do 3 pracovných dní. V prípade, ak chcete dodať objednávku v inom (neskoršom) termíne, stačí nás o tom informovať v poznámke objednávky.

 

TOVAR NA OBJEDNÁVKU


Väčšinu dlažieb a obkladov držíme skladom iba v najobľúbenejších rozmeroch 60x60 cm alebo 60x120 cm, preto sú ostatné rozmery iba na objednávku. Taktiež niektoré špecifické produkty (napr. dlažby so zvýšeným protišmykom, mozaiky, sokle) alebo dekoračné obklady či dlažby máme iba na objednávku.
Pri produktoch (dlažbách a obkladoch) na objednávku musíme vždy preveriť dostupnosť u výrobcu. Môže sa totiž stať, že produkt nie je vo fabrike vyrobený, má naplánovanú produkciu napr. o mesiac alebo dokonca nemá naplánovanú produkciu, je dlhodobo vypredaný. Preto tovar vždy najskôr preveríme u dodávateľa a následne Vás budeme informovať o dodacích lehotách.


Ak Vám bude dodanie vyhovovať, zašleme Vám zálohovú faktúru vo výške 50% objednávky a po jej uhradení tovar objednáme u dodávateľa. Pokiaľ je tovar vo fabrike vyrobený, vieme Vám ho dodať do 3-4 týždňov. Keď tovar dovezieme na náš centrálny sklad, vystavíme vám faktúru s odpočítanou zálohou. Po jej uhradení na náš bankový účet tovar odošleme prepravnou spoločnosťou (ak nebol dohodnutý osobný odber).