DOPRAVA V RÁMCI SLOVENSKA

 

Cena dopravy pre celé územie Slovenska je 30 € s DPH v prípade, ak ide o objednávku, ktorej hodnota je nižšia ako 300 € s DPH. Pri objednávkach nad 300 € s DPH je doprava na celé územie Slovenska ZADARMO. Táto cena dopravy však neplatí pre dlažby s rozmermi 80x160, 120x280, 120x278 alebo 160x320, ktoré sa prepravujú ako nadrozmerný tovar. V tomto prípade sa doprava tovaru oceňuje individuálne.

 

Dopravu realizujeme prostredníctvom externého prepravcu SDS, ktorý disponuje nákladnými autami s plošinou a príručným paletovým vozíkom. Prepravca Vám tovar zloží po prvé uzamykateľné dvere, ak je to možné a prístupová cesta alebo podmienky tomu dovoľujú. Ak nie je možné tovar zložiť po prvé uzamykateľné dvere, prepravca zloží tovar tam, kde to bude možné. V tejto forme dopravy sú zahrnuté dva pokusy o doručenie zásielky. Ak zásielku neprevezmete v prvý deň, zásielka bude doručovaná najbližší pracovný deň. Je potrebné, aby ste si zásielku pri preberaní skontrolovali. V prípade poškodenia palety je potrebné urobiť fotodokumentáciu a kontaktovať našu zákaznícku podporu, ktorá zásielku nahlási a vypíše za Vás reklamáciu.

 

OSOBNÝ ODBER V TEPLIČKÁCH

 

Druhou možnosťou, ktorá je ZADARMO (aj pri objednávkach do 300 € s DPH) je možnosť osobného odberu na našom centrálnom sklade v priestoroch areálu bývalého poľnohospodárskeho družstva Tepličky (okres Hlohovec) v pracovné dni od 8:00 – 16:00.

 

Konkrétny dátum a čas osobného odberu je potrebné vopred dohodnúť s našou zákazníckou podporou. Prosím, rátajte s tým, že jeden balík dlažby s hrúbkou max 1 cm (neplatí pre exteriérové dlažby s hrúbkou 2cm) môže vážiť cca 30-35kg. Ak si tovar chcete vyzdvihnúť osobne, môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám vieme oznámiť presnú váhu Vašej objednávky. Tomu môžete následne prispôsobiť vozidlo, na ktorom si tovar prídete vyzdvihnúť.