ONLINE PLATOBNÁ BRÁNA


Za objednaný tovar môžete zaplatiť najjednoduchšou cestou, a to je cez online platobnú bránu GoPay po odoslaní objednávky. Po záväznom odoslaní objednávky sa Vám otvorí okno platobnej brány (ak ste si zvolili túto možnosť platby), ktorá je zabezpečená a umožní Vám zrealizovať platbu platobnou kartou alebo inou bezhotovostnou formou. Ak si chcete prísť tovar vyzdvihnúť osobne, v čase prevzatia tovaru musí byť objednávka už zaplatená a to bezhotovostne cez online platobnú bránu.

 

PLATBA NA ZÁLOHOVÚ FAKTÚRU


Väčšinu dlažieb a obkladov držíme skladom iba v najobľúbenejších rozmeroch 60x60 cm alebo 60x120 cm, preto sú ostatné rozmery iba na objednávku. Taktiež niektoré špecifické produkty (napr. dlažby so zvýšeným protišmykom, mozaiky, sokle) alebo dekoračné obklady či dlažby máme iba na objednávku.
Pri produktoch (dlažbách a obkladoch) na objednávku musíme vždy preveriť dostupnosť u výrobcu. Môže sa totiž stať, že produkt nie je vo fabrike vyrobený, má naplánovanú produkciu napr. o mesiac alebo dokonca nemá naplánovanú produkciu, je dlhodobo vypredaný. Preto tovar vždy najskôr preveríme u dodávateľa a následne Vás budeme informovať o dodacích lehotách.


Ak Vám bude dodanie vyhovovať, zašleme Vám zálohovú faktúru vo výške 50% objednávky a po jej uhradení tovar objednáme u dodávateľa. Pokiaľ je tovar vo fabrike vyrobený, vieme Vám ho dodať do 3-4 týždňov. Keď tovar dovezieme na náš centrálny sklad, vystavíme vám faktúru s odpočítanou zálohou. Po jej uhradení na náš bankový účet tovar odošleme prepravnou spoločnosťou (ak nebol dohodnutý osobný odber).

 

PLATBA NA FAKTÚRU


Táto možnosť je k dispozícii iba pre našich veľkoobchodných partnerov, s ktorými máme uzatvorenú rámcovú zmluvu o vzájomnej spolupráci.