MOZAIKA

V každej miestnosti v domácnosti sa usilujeme dosiahnuť nielen funkčnosť, ale aj estetiku. Práve mozaika je skvelý spôsob, ako do miestnosti pridať eleganciu, štýl a krásu. Mozaika je výrazný dizajnový prvok s textúrou, ktorý na prvý pohľad očarí a pritiahne pozornosť. Vhodná je pre rôzne štýly bývania od tých klasických až po moderné či retro. Najčastejšie nájdu mozaiky svoje miesto v kúpeľni alebo v kuchyni. Mozaikové obklady najlepšie vyniknú v kombinácii s jednoduchými obkladmi, ideálne z rovnakej série. Pomocou mozaiky môžete vo svojej kúpeľni či kuchyni vytvoriť dramatický efekt, ktorým zvýrazníte konkrétnu oblasť miestnosti. Sprchové kúty sú ideálnym miestom pre využitie mozaiky do kúpeľne, avšak krásne vynikne aj okolo vane alebo umývadla, čím pridá kúpeľni nádych luxusu. Priestor nad kuchynskou linkou je zasa ideálnym miestom pre využitie mozaiky do kuchyne. Pochopiteľne, mozaikový obklad môžete využiť kdekoľvek, neobmedzujte sa v tomto prípade iba na klasickú kúpeľňu či tradičnú kuchyňu. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú.

MOZAIKA

Podkategórie

  • Mozaika do kúpeľne

    V kúpeľni, ako aj v ďalších miestnostiach domácnosti, nie je dôležité dosiahnuť iba funkčnosť, ale aj estetiku. Práve mozaika do kúpeľne je skvelý spôsob, ako pridať do tohto priestoru eleganciu, štýl a krásu. Mozaika do kúpeľne je výrazný dizajnový prvok s textúrou, ktorý na prvý pohľad očarí a pritiahne pozornosť. Vhodná je pre rôzne štýly bývania od tých klasických až po moderné či retro. Mozaika do kúpeľne najlepšie vynikne v kombinácii s jednoduchými obkladmi, ideálne z rovnakej série. Pomocou mozaiky môžete vo svojej kúpeľni vytvoriť dramatický efekt, ktorým zvýrazníte konkrétnu oblasť kúpeľne. Sprchové kúty sú ideálnym miestom pre využitie mozaiky do kúpeľne, avšak krásne vynikne aj okolo vane alebo umývadla, čím pridá kúpeľni nádych luxusu.

  • Mozaika do kuchyne

    V kuchyni, ako aj v ďalších miestnostiach domácnosti, nie je dôležité dosiahnuť iba funkčnosť, ale aj estetiku. Práve mozaika do kuchyne je skvelý spôsob, ako pridať do tohto priestoru eleganciu, štýl a krásu. Mozaika do kuchyne je výrazný dizajnový prvok s textúrou, ktorý na prvý pohľad očarí a pritiahne pozornosť. Vhodná je pre rôzne štýly bývania od tých klasických až po moderné či retro. Mozaika do kuchyne najlepšie vynikne v kombinácii s jednoduchými obkladmi, ideálne z rovnakej série. Pomocou mozaiky môžete vo svojej kuchyni vytvoriť dramatický efekt, ktorým zvýrazníte konkrétnu oblasť kuchyne. Priestor nad kuchynskou linkou je ideálnym miestom pre využitie mozaiky do kuchyne.

  • Mozaika do bazéna

    Mozaika do bazéna je jedným z vynikajúcich spôsobov, ako pridať nádheru a originalitu do vášho bazéna. Mozaikové obklady sú výrazným dizajnovým prvkom s textúrou, ktoré na prvý pohľad očaria a pritiahnu pozornosť. Do bazéna sú ideálne mozaiky vyrobené z odolného skla, ktoré sú nalepené na špeciálnom papieri pre jednoduchšiu manipuláciu a pokládku aj na zakrivené plochy. Takéto sklenené mozaiky sú ideálne do kúpeľní, sáun, parných kúpeľov, wellnessov, no predovšetkým ako mozaika do bazéna. Mozaikové obkladačky sú odolné voči vode, chemikáliám či poveternostným podmienkam. Táto odolnosť zabezpečuje ich dlhú životnosť a minimálnu potrebu údržby. Mozaiky do bazéna sú väčšinou k dispozícii v modrej farbe, aby perfektne zapadli do tohto prostredia a vytvorili tak ilúziu dokonalo čistej vody. Mozaika do bazéna nie je iba praktickou voľbou, ale aj spôsobom, ako premeniť váš bazén na oázu pokoja a zábavy s dotykom šmrncu a elegancie.

Aktívne filtre