Zoznam produktov značky Energieker

Spoločnosť Energieker (tiež známa ako Gold Art) bola založená v roku 1986 ako rodinná firma, ktorá sa rozhodla dať identitu všetkým svojim kachličkám prostredníctvom založenia tejto značky, ktorá je dodnes medzinárodne uznávaná na trhu s dlažbami a obkladmi. Energieker vyvíja produkty, ktoré sledujú aktuálne trendy a sú čoraz inovatívnejšie v Pavullo nel Frignano (Modena, Taliansko). Vďaka výskumu a investíciám do technológií sa dnes Energieker umiestňuje na špičke v keramickom priemysle najmä v Európe či v Severnej Amerike. Celá spoločnosť neustále pracuje na zdokonaľovaní nielen svojich produktov, ale aj svojich služieb.


Energieker stojí na 3 základných princípoch – inovácia, kvalita a udržateľnosť. Udržateľnosť a ochrana životného prostredia sú oblasti, ktoré ovplyvňujú akékoľvek rozhodnutie spoločnosti. Vo fabrike Energieker  všetky výrobné závody recyklujú odpad, opätovne využívajú odpadové vody, prísne kontrolujú emisie CO2 a dôkladne vyberajú ekologicky certifikované suroviny.


Svoju pozornosť Energieker venuje predovšetkým potrebám spotrebiteľov s cieľom uspokojiť svojich zákazníkov a ich očakávania prostredníctvom kvalitných dlažieb a obkladov vyrobených v Taliansku. Ponuka je založená na 4 typoch produktov – EKXTREME zahŕňa veľkoformátové dlaždice v rozmeroch 160x320 či 120x280 s hrúbkou 6 mm. EKXTREME TOP SOLUTION predstavuje implementáciu veľkoplošných dlažieb do interiérového dizajnu, napríklad do formy jedálenských stolov či kúpeľňových umývadiel. EK COLLECTIONS obsahuje viac ako 70 sérií obkladov a dlažieb imitujúcich betón, kov, mramor, prírodné kamene či drevo. A na záver TH2 OUTDOOR SOLUTION zahŕňa protišmykové vonkajšie dlažby na terasu s hrúbkou 2 cm, ktoré sa ukladajú na terče.

Aktívne filtre