Zoznam produktov značky Halcon

Spoločnosť Halcon patrí medzi popredné spoločnosti v keramickom priemysle, ktorá sa venuje navrhovaniu, výrobe a distribúcii porcelánových výrobkov. Španielska spoločnosť Halcón Cerámicas bola založená už v roku 1963, kedy sa kachličky ešte triedili ručne. Nadšenie a úsilie však neprestalo narastať už viac ako pol storočia, čo viedlo k tomu, že spoločnosť sa stala svetovým lídrom vo výrobe a predaji dlažieb a obkladov.


Medzi hlavné piliere spoločnosti patria inovácie vo všetkých procesoch s ohľadom na starostlivosť o životné prostredie a udržateľnosť. Vývojoví technici spoločnosti Halcon skúmajú aktuálne trendy na trhu a sú neustálym zdrojom nápadov pri tvorbe nových dizajnov, rozmerov, povrchov či materiálov. Toto všetko dokážu dosahovať vďaka technológiám, ktoré sú hnacou silou inovácií v keramickom priemysle naprieč celým svetom. Toto všetko sa však deje s ohľadom na životné prostredie.


Základným cieľom výrobnej fabriky Halcon je vytvárať krásu v podobe dlažieb a obkladov do domácností s ohľadom na pohodlie aj odolnosť. Práve takéto dlažby a obklady produkujú výrobné systémy, ktoré optimalizujú spotrebu energie, sú zaviazané k recyklácii a znižovaniu odpadov, využívaniu alternatívnych zdrojov energie - sú teda založené na procesoch, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu a sú v súlade s trvalo udržateľným rozvojom.

Aktívne filtre