INCERAM TRADE

Dôveryhodná a overená spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu

Firma INCERAM TRADE s.r.o. vznikla ako nástupca značky inCeram, ktorá vo svete dlažieb a obkladov pôsobí od roku 1994. Značka inCeram začala svoj príbeh v meste Hlohovec ako dovozca dlažieb a obkladov zo zahraničia – predovšetkým z Talianska a Španielska. Postupne sa značka rozrástla a vznikli kúpeľňové štúdiá inCeram v Hlohovci a v Seredi, ktoré svoju činnosť vykonávajú dodnes.

 

 

V roku 2022 vznikol INCERAM TRADE s.r.o. a tým sa postupne začal presun veľkoobchodu a distribúcie práve na túto firmu. Veľkoobchod a maloobchod sa rozdelili a INCERAM TRADE s.r.o. začal svoj čas plnohodnotne venovať veľkoobchodnému predaju dlažieb a obkladov, ku ktorým sa pridal leveling systém značky INCERAM. V neposlednom rade sa INCERAM TRADE s.r.o. spojil aj s celosvetovo uznávanou značkou MAPEI a vytvoril tak predpoklad pre veľkoobchodný predaj stavebnej chémie.

 

 

V súčasnosti INCERAM TRADE s.r.o. predáva dlažby a obklady predovšetkým veľkoobchodne, a to obchodným partnerom naprieč celým Slovenskom. Dlažby a obklady stále importuje z Talianska a Španielska, pričom sa sústredí najmä na exkluzívne série a kolekcie, ktoré inde nenájdete. V roku 2023 sa firma presunula do nového areálu v Tepličkách (okres Hlohovec), kde už teraz pre Vás pripravuje nový showroom.

 

 

V roku 2024 sa spoločníci INCERAM TRADE s.r.o. rozhodli spustiť rebranding veľkoobchodnej distribúcie. Založili obchodnú značku DESKOT TRADE hlavne z dôvodu zameniteľnosti s už existujúcou značkou inCeram, ktorá svoju činnosť vykonáva vo svojich maloobchodných predajniach. Veľkoobchodný aj maloobchodný predaj bude naďalej vykonávať firma INCERAM TRADE s.r.o., avšak pod obchodnou značkou DESKOT TRADE.