Zoznam produktov značky Mapei

Spoločnosť MAPEI bola založená v roku 1937 v Miláne a v súčasnosti patrí medzi popredných svetových výrobcov stavebnej chémie. Ponúka vysokokvalitné výrobky s dlhou životnosťou, ktoré berú ohľad na planétu aj na ľudí. Odbornými znalosťami prispieva k najdôležitejším architektonickým a infraštruktúrnym dielam na celom svete vrátane projektov v oblasti bývania a renovácie historických budov. Stratégia spoločnosti MAPEI sa opiera o štyri základné body, ktoré určujú ich pokrok a zabezpečujú, že sú vždy priekopníkmi so svojimi inovatívnymi, vysokokvalitnými výrobkami a riešeniami, ktoré sú dostupné na celom svete a sú šetrné k životnému prostrediu.


Špecializácia – MAPEI ponúka špecifické výrobky a systémy, ktoré spĺňajú všetky potreby stavebníctva. Kvalita a špecializácia produktových radov spolu s podporou a odbornými znalosťami zamestnancov MAPEI znamenajú, že si dokážu poradiť so všetkými hlavnými problémami spojenými s výstavbou.


Výskum a vývoj – cesta k inováciám vedie cez výskum. Po celom svete MAPEI laboratóriá koordinované firemným výskumným centrom v Miláne skúmajú špičkové, trvácne a vysokokvalitné výrobky s ohľadom na ich vplyv na životné prostredie a zdravie používateľov.


Internacionalizácia – MAPEI vízia zahŕňa celý svet. Výsledkom stratégie internacionalizácie je zodpovedný rast, pretože MAPEI reaguje na požiadavky trhu a miestnych komunít a prispievame k ich rozvoju.


Udržateľnosť – udržateľnosť je pre MAPEI povinnosťou voči ľuďom a planéte, záväzkom voči budúcim generáciám. Spôsob existencie a konania sa premieta do dlhodobých projektov, inovatívnych výrobkov, pohody zamestnancov a pohodlného života.

Aktívne filtre