Zoznam produktov značky Mirage

V talianskej fabrike Mirage sa navrhujú a vyrábajú porcelánové obklady a dlažby do komerčných, verejných aj obytných priestorov s cieľom podporovať kvalitný životný štýl. Poslaním tejto fabriky je vytvárať produkty podľa potrieb ich zákazníkov, čo je možné kombináciou výrobných schopností a experimentovaním s ohľadom na udržateľnosť. Charakteristickou črtou tejto prestížnej fabriky je, že kombinuje vynikajúcu kvalitu produktov s neustálym výskumom a vývojom. Talianska identita sa odráža aj v kreativite a v jedinečnom dizajne dlažieb a obkladov, pri ktorých sa Mirage snaží byť zdrojom pre inšpiráciu.


Technologický výskum, neustále inovácie, trvalo udržateľný rozvoj a inklúzia – to sú hodnoty, ktoré vždy sprevádzali to, čo Mirage robí a ktoré vedú túto prestížnu fabriku na ceste k budúcnosti. V posledných rokoch sa Mirage snaží vytvoriť „komplexný projekt“, ktorý pokrýva všetko od vytvorenia dizajnových materiálov s nízkym dopadom na životné prostredie až po ponúkanie riešení zameraných na kreativitu, sociálny blahobyt či udržateľnosť. Preto Mirage neponúka iba interiérové a exteriérové dlažby a obklady, ale aj jedinečný nábytok so vzhľadom dreva, mramoru, kameňa či betónu.


Filozofia exkluzívnej fabriky Mirage je založená na výlučnom používaní prírodných surovín od certifikovaných dodávateľov. Cieľom fabriky je zodpovedná výroba, ktorá zhodnocuje 100% odpadu; optimalizácia spotreby vody zhromažďovaním a opätovným využívaním dažďovej vody; znižovanie odpadu udržateľnými obalmi šetrnými k životnému prostrediu či znižovanie environmentálneho dosahu tým, že si veľkú časť energie, ktorú využívajú, vyrábajú sami, čo dokazuje záväzok fabriky voči obnoviteľným zdrojom energie a znižovaniu emisií uhlíka.

Aktívne filtre