Veľkoobchod

Ak ste sa rozhodli, že svoje podnikanie rozšírite o jedinečné kvalitné talianske a španielske dlažby a obklady, nemusíte ďalej hľadať. Našli ste vhodného dodávateľa dlažieb a obkladov a zároveň toho správneho veľkoobchodného partnera, ktorým je INCERAM TRADE s.r.o. Firma INCERAM TRADE s.r.o. vznikla ako nástupca veľkoobchodu a distribúcie značky inCeram, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 1994. Počas tohto obdobia sme sa vytrvalo vzdelávali, nadobúdali množstvo skúseností, podstatne rozširovali sortiment a zdokonaľovali poskytovanie služieb.

Dlažby a obklady v našej ponuke pochádzajú od talianskych (Energieker, Tuscania, Mirage) a španielskych výrobcov (Prissmacer, Alaplana, Halcon). Zameriavame sa predovšetkým na import exkluzívnych sérií dlažieb a obkladov, ktoré nenájdete u iných dodávateľov na Slovensku. V rámci komplexnosti ponuky a služieb, dodávame kvalitnú stavebnú chémiu značky MAPEI a vlastný INCERAM LEVELING SYSTÉM, na ktorého výrobe sme sa podieľali. Zo stavebnej chémie značky MAPEI vyberáme produkty týkajúce sa pokládky dlažieb a obkladov (penetrácia, hydroizolácia, lepidlo na dlažbu, škárovacie hmoty, silikóny a iné).

Každá veľkoobchodná spolupráca začína vždy osobným stretnutím s potenciálnym veľkoobchodným partnerom. Následne vypracujeme rámcovú zmluvu o vzájomnej spolupráci na mieru. Dohodnuté obchodné podmienky prispôsobujeme potrebám, preferenciám a požiadavkám odberateľa. S každým veľkoobchodným partnerom jednáme vždy osobitne a individuálne pri riešení akejkoľvek situácie. Predaj u našich veľkoobchodných partnerov podporujeme tlačeným produktovým katalógom, ktorý rozdávame našim veľkoobchodným partnerom na prevádzkach. Súčasťou podpory predaja u našich veľkoobchodných partnerov je bezplatné poskytnutie stojanov, vzoriek či foldrov. Prezentačné stojany pravidelne aktualizujeme a prispôsobujeme požiadavkám trhu. Ku stojanom tvoríme edukatívne videá, ktoré obsahujú základné informácie o technických vlastnostiach či konkurenčných výhodách produktov. O nových produktoch, stojanoch, ponukách, akciách či zľavách pravidelne informujeme našich veľkoobchodných partnerov prostredníctvom newsletterov.

Všetky vaše otázky či dotazy ohľadom objednávok, logistiky alebo fakturácie zodpovieme každý pracovný deň od 8:00 do 16:00. Dostupnosť produktov si viete jednoducho overiť na www.deskot.sk, kde sú skladové zásoby viditeľné pri produktoch aj bez prihlásenia. Ak si na našom e-shope vyberiete dlažby a obklady, ktoré máme aktuálne skladom, môžeme vám ich dodať už do 3 pracovných dní odo dňa potvrdenia objednávky. Pri objednávkach, ktorých hodnota presahuje 250 € bez DPH (300 € s DPH), hradí náklady súvisiace s dopravou INCERAM TRADE s.r.o.

Aktívne filtre